Ibuk Libra w MBP w Mszczonowie

Porozumienie zawiązane między wybranymi bibliotekami Mazowsza zaowocowało wykupieniem dostępu do największej polskiej platformy, oferującej publikacje w wersji elektronicznej – LIBRA.IBUK.PL. Dzięki tej umowie, nasi Czytelnicy mogą już od dziś bezpłatnie czytać prawie 1200 e-książek. Pełną listę dostępnych publikacji, głównie naukowych i popularnonaukowych, można przejrzeć za pomocą linku dostępnego poniżej.

Z platformy LIBRA.IBUK.PL można skorzystać zarówno na miejscu, w bibliotece, jak i zdalnie: w domu, w pracy, czy na uczelni. Logowanie na platformie opisuje zamieszczona poniżej instrukcja. W razie problemów, bibliotekarze chętnie pomogą - osobiście, poprzez pocztę e-mail
(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i telefonicznie (46 857-13-46). Zachęcamy do skorzystania z oferty!