Spotkanie ze szczęściem Katarzyny Miller

24 kwietnia w naszej bibliotece odbyło się drugie video spotkanie organizowane przez Fundację Orange. ?Spotkania z pasjami? to cykl spotkań z ludźmi pełnymi pasji i energii.

?Szczęście jest wszędzie? ? taki tytuł nosiło spotkanie z Katarzyną Miller ? psychoterapeutką, publicystką, filozofką i poetką. Celem spotkania było pokazanie, że szczęście i radość życia to nie tylko chwile wielkich wzlotów i momenty spektakularnych sukcesów w naszej historii, ale przede wszystkim drobne radości i niewielkie uśmiechy, które nadają życiu blask.

 

Katarzyna Miller to pełna ciepła, niezwykłości, radości i apetytu na życie kobieta. Osoba niezależna i silna. Psychoterapeutka z wykształcenia i powołania, publicystka, filozofka i poetka śpiewająca swoje piosenki i stylowe tanga. Katarzyna Miller pochodzi z Łodzi, mieszka na warszawskim Żoliborzu, a każdą wolą chwilę (o ile taką znajdzie) spędza w domu poza Warszawą. Przez ponad trzydzieści lat zajmowała się praktyką terapeutyczną ? indywidualną, małżeńską, grupową, a także prowadzeniem niezliczonej ilości warsztatów rozwojowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z ludźmi i umiejętności wspierania ich w rozwoju oraz poznawaniu siebie, pani Katarzyna dzisiaj często występuje w roli eksperta w kwestii emocji i samorealizacji. Można ją zobaczyć i usłyszeć w wielu programach telewizyjnych oraz radiowych, pisze też i udziela wywiadów w prasie; na stałe związana jest z pismem Zwierciadło.

Spotkania te są szczególnie adresowane do osób starszych. Głównym ich celem jest aktywizacja społeczna seniorów ? sprawienie, by wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Miejscu, które umożliwi im nawiązywanie nowych kontaktów, otworzenie się na innych ludzi oraz rozbudzanie w nich chęci do dzielenia się swoją wiedzą czy pasjami z innymi.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie.