Zostań poetą na 1 dzień - podsumowanie akcji

Jeśli długo skrywane talenty poetyckie nadal w was drzemią, mieliście okazję aby je nieco uzewnętrznić. W dniach 18-23 marca świętowaliśmy Światowy Dzień Poezji (21.03), i każdy mógł w tym tygodniu stać się poetą, dołączając do naszej bibliotecznej zabawy!

Czytelnicy, którzy w poprzednim tygodniu odwiedzili bibliotekę, mogli przyłączyć się do akcji „Zostań poetą na 1 dzień” – i dopisać 1 wers, tak by powstał jedyny i niepowtarzalny wiersz – stworzony przez czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie.

Śmiechu było co nie miara, nie zabrakło tęsknoty za wiosną, w jednym z wierszy pojawiła się również postać znanego piosenkarza disco-polo…

Poniżej możecie przeczytać 2 wiersze, które powstały podczas naszej poetyckiej akcji. Dziękujemy za zainteresowanie zabawą, która udowodniła, że Mszczonowiacy to nie sztywniacy ;)

GALERIA MSZCZONOWSKICH POETÓW - Kliknij tutaj