Dzień Dziecka z biblioteką

W sobotę 1 czerwca stawiliśmy się na skwerku przy ul. Sienkiewicza, by umilić czas dzieciom, które tego dnia uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez Mszczonowski Ośrodek Kultury.

Po raz drugi biblioteka zorganizowała loterię fantową, na której prócz książek znalazło się wiele zabawek, gadżetów i innych rzeczy kojarzących się z biblioteką. Wśród fantów znalazły się również dwie nagrody główne. Jednakże zmieniliśmy trochę zasady udziału w tegorocznym losowaniu fantów – los otrzymywało dziecko, które pokazało jakiś talent. Ochotników zabawy było co nie miara! Wielu z młodocianych uczestników loterii zaprezentowało nam swoje talenty: piękne śpiewanie piosenek, bezbłędne recytacje wiersza, talenty plastyczne (ba, niektórzy przychodzili już przygotowani, z gotowym rysunkiem). Pod wrażeniem byliśmy nie tylko my, ale także towarzyszący dzieciom rodzice i opiekunowie.

Wszystkim uczestnikom loterii fantowej serdecznie dziękujemy – mamy nadzieję, że wylosowane fanty każdemu przypadły do gustu.