Katalog elektroniczny

 

KATALOG BIBLIOTEKI W MSZCZONOWIE zawiera pełną bazę zarówno książek jak i audiobooków i filmów dostępnych w Mszczonowie. KATALOG FILII W OSUCHOWIE - zawiera pełną bazę zarówno książek, filmów jak i audiobooków. BAZA ZAWIERA INFORMACJE O WYPOŻYCZENIACH.

Katalog zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie i filii w Osuchowie rejestruje zbiory książkowe, filmy i audiobooki.

MSZCZONÓW - Baza rejestruje wszystkie informacje o wypożyczeniach. Dane kontaktowe do placówki: nr tel (46)857-13-46, osobiście w bibliotece i poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSUCHÓW - Baza rejestruje wszystkie informacje o wypożyczeniach filii. Dane kontaktowe do placówki: nr tel (46) 816-66-54, osobiście w godzinach otwarcia i poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

KATALOG E-BOOKÓW DOSTĘPNYCH W RAMACH MAZOWIECKIEGO KONSORCJUM BIBLIOTEK PUBLICZNYCH - obejmuje dostęp do prawie 1200 publikacji z różnych dziedzin.

Z platformy LIBRA.IBUK.PL można skorzystać zarówno na miejscu, w bibliotece, jak i zdalnie: w domu, w pracy, czy na uczelni. Informacje jak korzystać z e-booków dostępne są pod linkiem (KLIKNIJ TUTAJ) lub bezpośrednio w bibliotekach